18 June 2024 Tuesday
Twitter

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 99. Yılı Vodafone Akıllı Köy' de Tabider ve Ahbap Aydın birlikteliğinde yapılan etkinliklerle çoşku ile kutlandı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 99. Yılı Vodafone Akıllı Köy' de Tabider ve Ahbap Aydın birlikteliğinde yapılan etkinliklerle çoşku ile kutlandı. 

Dünyanın en değerli varlıkları çocuklarımızı mutlu etmek adına Ahbap Aydın ve Tabider Ekibi çocuklar ile birlikte uçurmalar yaptılar, marakas yapıp Haluk Levent şarkıları eşliğinde dans ettiler, bütün çocuklar bir arada çizgi filmlerini izlediler. 

Ahbap Aydın ve Tabit Ekibi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında Aydın' daki köy okulu çocuklarını unutmadılar. Vodafone Akıllı Köy' de çeşitli etkinliklerle kutlama yapan çocuklar çok mutlu oldu. 
Kutlamalara Aydın' daki Köy okulları çocuklarının yanısıra öğretmenleri ve aileleri de katıldı. 

Ahbap Aydın ve Tabider Ekibinin katkılarıyla yapılan kutlamalar ile Vodafone Akıllı Köy Kampüsü bir anda şölen alanına çevirdi. Ahbap Aydın tarafından hazırlanan çizgi film karakterleri kostümleri ile yaptıkları Haluk Levent' in şarkısı eşliğinde ki dans gösterisi ve çocuklar için hazırladıkları çizgi film ilgiyle izlendi. 
 Çocuklarla birlikte Ahbap Aydın ve Tabider taş boyama, marakas ettkinliklerinin ardından uçurtmaları göklere hepbirlikte çıkardılar.

Ahbap ve Tabider çocuklarımızın 23 Nisan Bayramlarını kutlayarak sevindirdiler ve onlara neşeli dakikalar yaşattılar.

  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları Facebook Yorumları
Yeni yorum yaz
Henüz bir yorum yazılmadı. İlk yazan siz olabilirsiniz.